W jaki sposób dostaniemy nasz materiał? 

Film otrzymacie na nośniku USB w specjalnie dla Was wygrawerowanym, drewnianym pudełku. Ponadto, otrzymacie link do galerii internetowej z filmem i zdjęciami.

Jaki jest koszt dojazdu?

W promieniu do 50 km od Andrychowa nie pobieramy opłat za dojazd.

Czy posiadacie pozwolenie na fotografowanie celebracji liturgicznych?

Posiadamy zezwolenie ważne na terenie całego kraju, wydane przez Kurię Diecezjalną Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Czy film poddany jest obróbce audio-wizualnej?

Tak, każdy film jest poddany korekcji barwnej i dźwiękowej, według naszego stylu.

Na naszym ślubie będzie pracował fotograf. Czy będziecie unikać nagrywania fotografa?

Tak. W miarę możliwości unikamy nagrywania fotografa, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za styl jego pracy. Niestety są fotografowie z olbrzymim “parciem na szkło” uwielbiający grać plecami, łokciem lub głową w Waszym filmie – szczególnie w ważnych momentach (przysięga, uroczyste wejście/wyjście z kościoła, pierwszy taniec etc). Niestety często w takich wypadkach nie jesteśmy w stanie nic zrobić.  Podziękowania można wówczas składać pierwszoplanowemu aktorowi. Mocno odradzamy takich fotografów.
Wierzymy w Was, że dokonacie dobrego wyboru i będzie to osoba, która zna się na swojej pracy i szanuje pracę innych i nie popsuje Waszego filmu.

Kiedy zarezerwować termin?

Jest to Wasza decyzja, aczkolwiek im wcześniej, tym lepiej, bo ktoś może zrobić to przed Wami 🙂

Czy podczas umowy pobieracie zadatek?

Tak, przy podpisywaniu umowy pobieramy zadatek 500 (PLN).

Jaki jest koszt sesji plenerowej?

Koszt sesji plenerowej oscyluje w granicach 500 (PLN) + koszt dojazdu.

Jak długo trwają sesje zdjęciowe w plenerze?

To zależy od miejsca jakie wybierzecie, pogody i waszych uśmiechów 🙂 Zwykle mieścimy się w 2-3 godzinach, oczywiście nie licząc dojazdu 🙂

Czy możecie zostać do końca wesela?

Zazwyczaj pracujemy do oczepin, nie później niż do godziny pierwszej.

Wesele dwudniowe – jakie dodatkowe koszty?

Zwykle za naszą usługę w dniu drugim pobieramy opłatę w wysokości ok. 1000 (PLN), oraz koszt dojazdu na salę. Czas naszej pracy waha się w przedziale od 5 do 6 godzin.

Jak długo będziemy czekać na nasz materiał?

To w głównej mierze zależy od terminu Waszej uroczystości. Jeżeli jest to pierwsza połowa roku, materiał dostaniecie w stosunkowo krótkim czasie, w późniejszych terminach czas ten wydłuża się, jednak nigdy nie przekracza 3 miesięcy.

Kiedy płacimy za zlecenie?

Płatność jest 3-stopniowa: 1. Zadatek przy podpisaniu umowy 2. 1000 (PLN) w dniu ślubu 3. Pozostała reszta przy oddaniu materiału.

Jakiego sprzętu używacie?

Używamy pełnoklatkowych bezlusterkowców firmy Sony, oraz obiektywów Sony, Canon oraz Irix. Do stabilizacji ujęć wykorzystujemy gimbal’e, monopody oraz statywy. Dźwięk w kościele rejestrowany jest przy pomocy wysokiej klasy rejestratorów zewnętrznych, oraz mikroportów.

Czy podczas wesela musimy zapewnić Wam posiłek?

Będziemy bardzo wdzięczni 🙂 Zwykle siedzimy przy stole wraz z orkiestrą.

Mamy wujka, ciocię, dziadka, syna, brata, tatę, mamę, który/a chce zarejestrować naszą uroczystość na własną rękę, co Wy na to?

Wychodzimy z założenia, że skoro decydujecie się na nas, to chcecie by Wasza pamiątka była zapisana w bardzo dobry sposób, przez ludzi którzy zajmują się tym zawodowo i wkładają całe serce w to, abyście mogli za dziesięć czy piętnaście lat usiąść przed telewizorem z ciepłą herbatą i zobaczyć najpiękniejszy dzień w Waszym życiu jeszcze raz. Dlatego będziemy bardzo wdzięczni gdy wytłumaczycie to swoim bliskim, aby poświęcili swój czas na zabawę, a nie na robienie czegoś, od czego jesteśmy My 🙂

Na jakim terenie działacie?

Działamy na terenie całej Polski.

Czy jest możliwość otrzymania faktury?

Jak najbardziej. Chris Studio jest legalnie działającą firmą.

Nie znaleźliście odpowiedzi na swoje pytanie? Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu.